İçeriğe geç →

Hakkımda

Herkese merhaba, öncelikle kendimden bahsetmem gerekirse Mersinliyim ve burada ikamet ediyorum. Mersin Üniversitesi’nde Otomotiv Mühendisliği okumaktayım. 7 yıldır freelancer yazılım geliştiriciyim, kendimi daima geliştirmeye çalışıyorum. Daimi-uzaktan-freelance bir çok iş deneyimim oldu. Şu anda aktif olarak NECMARK LTD.ŞTİ. bünyesinde front-end developer olarak çalışmaktayım. Düzenli olarak blog tutmaya çalışıyorum.

Makine, mekatronik, elektronik, uzay, yazılım, tarih gibi kategorilerde oldukça meraklıyım. Blogumda çoğunlukla bu kategoriler ile alakalı yazılar bulabilirsiniz.

Ayrıca youtube kanalım üzerinden ücretsiz sunmuş olduğum yazılım eğitimlerimi izleyebilirsiniz. (Şu an için kanalı pasif hale getirdim, pek yakında çok daha kaliteli içerikler ile karşınızda olacağım.)

İşletme yönetimi, marka iletişimi, pazarlama ile alakalı birçok kitap okudum ve halen okumaya devam ediyorum, bu alanlara da oldukça meraklıyım. Hatta aktif olarak TPE üzerinde tescil etmiş olduğum “Cafe” sektöründe yer alan markam için geliştirme çalışmaları yürütüyorum.

Hatay’da bilgisayar mühendisliği bölümünde öğrenim gördüğüm dönem toplanmış olduğumuz ekip arkadaşlarımızla hayata geçirdiğimiz afocus.tech takımında gönüllü olarak açık kaynak projelerin geliştirilmesine destek vermekteyim. Otomotiv Mühendisliği Derneği (OTOMDER) MEÜ Üniversite Temsilcisi ve dernek Üye’siyim.

Eğitim Bilgilerim:

 • Mersin Üniversitesi
  Teknoloji Fakültesi – Otomotiv Mühendisliği
 • Mersin Üniversitesi
  Mersin MYO – Bilgisayar Programcılığı
 • İskenderun Teknik Üniversitesi
  Elektrik-Elektronik Fakültesi – Bilgisayar Mühendisliği (terk)
 • Mersin Anadolu Lisesi
  Dil Bölümü

Okuduğunuz için teşekkür ederim, takipte kalmanız dileğiyle.